Saç ilacı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kozmetik ürünlerin çeşidi hastalıkta kullanılan ilaçlardan çok daha fazladır, aslında bir hastalık olan ve hastalık gibi tedavi edilmesi gereken dökülme sorunu genellikle kozmetik bir sorunmuş gibi değerlendirilip hiçbir bilimsel desteği olmayan ürünler kullanılmaktadır.
Saç dökülmesi sorununun çok yaygın olmasına bağlı olarak ta bu konuda abartılı sayıda ürün vardır. Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış toplam 3 madde vardır ama şöyle bir bakıldığında 300 den fazla saç dökülmesi ilacı vardır.

Pastanın büyüklüğünü gören herkes bir ürün çıkarmakta ve hastayı aldatmaktan öteye gidememektedir. Bir kısmı abartılı reklam yaparak, bir kısmı televizyonda “ben kefilim” gibi akıl almaz vaatlerle satış yapmaya daha doğrusu tüketicinin aklı çelinmeye çalışmaktadır.

Saç dökülmesi sorununuz varsa bu tür uyanıklara boşa para kaptırmamak için dikkatli olmalısınız.

 ilaç alırken şu noktalara dikkat edilmelidir;

  • İlacı üreten firmanın misyonu; her hastalık için ürün çıkaran firmalar genellikle hiç bir konuya hakim değildir, mümkün olduğunca saç ürünleriyle daha fazla ilgilenen firma ürünlerini tercih edin.
  • Firma güvenilirliği; Adı sanı duyulmamış sırf para kazanmak için ürün çıkaranlardan uzak durulmalıdır.
  • Bitkisel ürün uzmanları; İnsanları bitkisel ürünlerle tedavi edilebileceğine inandırmaya çalışan guruptur ki genellikle her hastalık için ürünleri vardır, bitkilerden etkili olduğu bilinen tek ürün vardır saw palmetto bu ürünü içermeyen bitkisel ilaçlardan uzak durun.
  • Üretim kalitesi; Kutu şişe gibi ürünlerin sıradan olması sahtesinin yapılmasına sebep olabilir.
  • Ürün çeşitliliği; Her konuda ilaç çıkaran ürünlerin bir konuda birikimi yetersiz olacağından dikkat edilmelidir.
  • Vur kaç taktiği ile satış yapanlar; Çam yağı gibi hiçbir işe yaramayacak ürünü çıkarıp abartılı reklamlarla piyasayı vurup çekilirler.
  • İçeriğindeki maddelerin bilimsel çalışmalarının olduğundan emin olun.

Saç ürünü alırken dikkatli olmanız paranızın boşa gitmemesine ve gereksiz yere hayal kırıklığı yaşamamanıza katkı sağlayacaktır.

Saçla ilgili ilaçlar konusunda yüzlerce ürünün tarafsız bir şekilde incelendiği www.sacilaclari.com bu konuda size yol gösterecektir.

Unutmayın dökülme diğer hastalıklar gibi tedavi edilebilir bir sorundur doğru ilaçlarla saç dökülmenizi durdurma ihtimaliniz % 95 tir.

Bölgesel kullanılan ilaçlardan alacaksanız, uygulandığı bölgede DHT yi bloke etiği kanıtlanmış ürünleri tercih edin, Bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış maddeler yanı sıra destekleyici bitkisel aktiflerin olması daha iyi sonuç almanızı sağlayabilir.

Tablet şeklinde ilaçlardan kullanacaksanız geniş spektrumlu olmalıdır, yani tek tablette birden fazla sorunda etki göstermelidir. DHT yi engellemesi yanı sıra keratin ve keratin yapımında kullanılan sistein ve methonin gibi amino asitleri, mineraller, vitaminler içermelidir.

saç ilacı neye göre seçilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.